Aicinām izteikt viedokli par redzējumu atbalsta pilnveidei bērniem ar psihiskiem un uzvedības traucējumiem

Aicinām izteikt viedokli par PKC sagatavoto ziņojumu (piedāvājumu) starpinstitūciju sadarbības uzlabošanai, nodrošinot savlaicīgāku un labāku palīdzības sniegšanu bērniem ar psihiskiem un uzvedības traucējumiem! 

Lūdzam Jūsu komentārus par ziņojuma projektu sniegt līdz š.g. 15. oktobrim, sūtot tos uz: pkc@pkc.mk.gov.lv un dace.valte@pkc.mk.gov.lv.

Ziņojuma projekts

1. pielikums - metodika

2. pielikums - priekšlikumi turpmākai rīcībai

Prezentācija - starpnozaru darba pilnveide (problemātika un risinājumi)

Redzējuma izstrādē iesaistījušies profesionāļi un eksperti no Veselības ministrijas, Labklājības ministrijas, Tieslietu ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas, Valsts Izglītības satura centra, Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas, Iekšlietu ministrijas, Iekšlietu ministrijas Informācijas centra, LR Tiesībsarga biroja, Latvijas Pašvaldību savienības, Rīgas Domes, kā arī profesionālo organizāciju speciālisti no Latvijas Psihiatru asociācijas, Latvijas Bērnu psihiatru asociācijas, Latvijas Narkologu asociācijas, Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas, Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas, Latvijas Klīnisko psihologu asociācijas, Latvijas Kognitīvi biheiviorālās terapijas asociācijas, Latvijas Skolu psihologu asociācijas, Latvijas Ārstu biedrības, Latvijas Ārstu un zobārstu apvienības, Latvijas Autisma apvienības, Latvijas vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv”, Ģimenes attīstības un kultūras centra “Alise”, atsevišķu pašvaldību sociālie dienesti, speciālās izglītības iestādes, “STOP 4-7 sociālo prasmju treniņu” īstenotāji, pirmsskolas izglītības iestādes un vispārizglītojošās mācību iestādes.

Lasīt vairāk...