7. decembrī prezentēs Laulību, dzimstības un pozitīvu bērnu un vecāku attiecību veicinošo faktoru izpētes pētījuma rezultātus

Laimīgas ģimenes foto pļavā

Ekspertu sadarbības platforma “Demogrāfisko lietu centrs” un Latvijas Universitātes pētnieki  2022. gada 7. decembrī plkst. 12.00 tiešraidē prezentēs pētījuma “Laulību, dzimstības un pozitīvu bērnu un vecāku attiecību veicinošo faktoru izpēte” rezultātus.

Pētījuma mērķis bija atkārtoti analizēt pirms vairāk nekā 15 gadiem (2004.) jau pētītos dzimstību ietekmējošos faktorus, papildus noskaidrojot Latvijas jauniešu, studentu un gados jauno pieaugušo uzskatus par ģimeni un bērniem, kā arī izzināt sociālos, ekonomiskos un psiholoģiskos aspektus, kas veicina vai kavē jauno pāru vēlmi oficiāli reģistrēt laulību, laist pasaulē un audzināt bērnus.

2022. gada 7. decembrī pēc rezultātu prezentācijas eksperti diskutēs par pētījuma rezultātiem.

Ņemot vērā tēmas aktualitāti, aicinām dalīties ar šo informāciju interesentiem, kam būtu aktuāli iepazīties ar pētījumu un speciālistu viedokļiem un kam tas noderētu profesionālajā darbībā, kā arī lūdzam to darīt zināmu topošajiem profesionāļiem  - augstskolu sociālo, politisko zinātņu un citu studiju studentiem.

Diskusija plašākai pieejamībai tiks rādīta tiešraidē Pārresoru koordinācijas centra Facebook kontā #LViedvesmo ŠEIT