Seminārs - diskusija valsts kapitālsabiedrību kapitāla daļu turētājiem par akcionāra/dalībnieka “gaidu vēstules” izstrādi

14.12.2021.
14:00 - 16:00
Seminārs - diskusija valsts kapitālsabiedrību kapitāla daļu turētājiem par akcionāra/dalībnieka “gaidu vēstules” izstrādi
Apraksts

PKC logoBaltijas korporatīvās pārvaldības institūta logo

Pārresoru koordinācijas centrs (PKC) unBaltijas Korporatīvās pārvaldības institūts(BICG) organizēsemināru-diskusiju valsts kapitālsabiedrību kapitāla daļu turētāju pārstāvjiem par akcionāra/dalībnieka “gaidu vēstules” izstrādi un tās saturu.

Seminārs notiks 2021. gada 14. decembrī plkst. 14.00–16.00 attālināti Cisco Webex tiešsaistes platformā.

Mērķauditorija

Aicinām piedalīties kapitāla daļu turētāja pārstāvjus - par kapitāla daļu pārvaldību atbildīgo struktūrvienību darbiniekus, kas tieši iesaistīti kapitālsabiedrību pārvaldībā.

Nepieciešamais tehniskais nodrošinājums

Seminārā paredzēta diskusiju sadaļa un darbs grupās, tāpēc līdzdalībai ir nepieciešams dators ar mikrofonu un vēlams arī ar videokameru.

Reģistrācijas un dalības noteikumi

Lūdzam reģistrēties ne vēlāk kā dienu pirms semināra norises. Saite uz pasākuma norisi tiks nosūtīta pirms semināra uz e-pasta adresi, kuru būsiet norādījuši reģistrācijas anketā. Gadījumā, ja saite nav saņemta līdz semināra sākumam, lūdzam sazināties ar Kristīni Priedi, e-pasts: [email protected], norādot savu e-pastu, vārdu un organizāciju.